Vanaf vandaag biedt VvERecht.nl een nieuwe dienst: de VvERecht.nl Nieuwsbrief.

VvERecht.nl is al geruime tijd te volgen via RSS, Twitter en LinkedIn. Desalniettemin ontvangt de redactie geregeld verzoeken van bezoekers om door middel van een nieuwsbrief op de hoogte gehouden te worden. Met de VvERecht.nl Nieuwsbrief blijft u op de hoogte van alle publicaties op VvERecht.nl. De nieuwsbrief zal in beginsel zes maal per jaar verzonden worden en is kosteloos.

Naast de VvERecht.nl Nieuwsbrief blijft het vanzelfsprekend mogelijk om dagelijks van de publicaties op VvERecht.nl op de hoogte te blijven via RSS, Twitter en LinkedIn.

U kunt zich aanmelden via VvERecht.nl/Nieuwsbrief

VvERecht.nl bestaat door en voor professionals in het VvE-recht, zoals advocaten, notarissen, rechters, rechtsbijstandverleners, maar ook professionele beheerders. VvERecht.nl is onafhankelijk en wordt beheerd door Stichting VvERecht.nl. De site wordt niet door één dienstverlener verzorgd, maar wordt gevuld door een redactie van ervaren VvE-juristen uit verschillende disciplines.